Wiadomości

Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 dla Lux Med

Konsumenci docenili Lux Med za najwyższą jakość usług, profesjonalizm i szybki dostęp do specjalistów. Ranking powstał na podstawie badania konsumentów, którzy wyłonili najlepsze jakościowo usługi i produkty.

Lux Med, po raz kolejny, został nagrodzony Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii „Usługi medyczne”. Konsumenci zdecydowali o tym wyborze wskazując na profesjonalne podejście do pacjentów, wysoką jakość usług oraz szeroki dostęp do specjalistów różnych dziedzin, a także obecność placówek w wielu miastach w Polsce. Prawie 80 proc. badanych poleciło usługi tego prywatnego zakładu opieki medycznej i uznało markę za najlepszą.

„Serdecznie dziękuję za nagrodę i docenienie pracy Lux Med. bardzo cieszy mnie każdy pozytywny sygnał płynący ze strony naszych pacjentów, wsłuchuję się też w ich uwagi i komentarze, gdy nie są zadowoleni. W Lux Med staramy się ciągle dążyć do zapewniania jeszcze lepszej opieki medycznej.Naszą misją jest pomaganie ludziom w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu oraz czynienie świata lepszym. Codziennie staramy się wypełniać ją najlepiej jak możemy.” – Powiedziała Anna Rulkiewicz – Prezes Grupy Lux Med.

Konsumencki Lider Jakości to program, który od 10 lat wyłania najlepsze jakościowo przedsiębiorstwa na polskim rynku. Ranking powstaje na podstawie badania tysięcy konsumentów, którzy oceniają jakość usług i produktów i tym samym decydują o wyróżnieniu firm w poszczególnych kategoriach. Nagrody przyznawane są na podstawie badań kwestionariuszowych, eksperckich, pilotażowych oraz CAWI. Konsumenci wypowiadają się na temat skojarzeń z marką, jej popularności, oceny oraz przekazują informację czy poleciliby dane usługi lub produkty.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2.500.000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest prawie 270 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz blisko 3.000 poradni partnerskich. Grupa Lux Med zatrudnia ponad 17.500 osób, w tym około 7.500 lekarzy i 4.000 wspierającego personelu medycznego, a w codziennej działalności, kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, podejmując liczne inicjatywy z obszarów zaangażowania społecznego i środowiska. Grupa Lux Med jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Portal Informacyjny /ART/ 24.07.2021