Wiadomości

„Osobowości i Sukcesy” – prestiżowe wydarzenie

 

Uroczystość „Osobowości i sukcesy” jest jednym z najbardziej prestiżowych i ciekawych wydarzeń towarzysko-biznesowych w Polsce. Podczas uroczystej Gali ogłaszane są najbardziej ciekawe Osobowości oraz Sukcesy przedsiębiorstw i instytucji.

Osobowości i sukcesy roku 2023

Gala „Osobowości i Sukcesy” zawsze budzi emocje i zainteresowanie w środowiskach biznesu, show-biznesu, sportu, nauki i kultury. Wydarzenie skupia uwagę mediów. Pomysłodawcą i organizatorem Gali „Osobowości i Sukcesy” jest Mariusz Pujszo – aktor, scenarzysta, reżyser, animator i wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Jego celem jest uhonorowanie przedsiębiorstw i osób, które po przez swoje działanie zostały dostrzeżone przez innych i odniosły sukces.

Podczas Gali „Osobowości i Sukcesy” Nobilitujące nagrody „Sukces Roku” oraz „Osobowość Roku” przyznawane są od kilkunastu lat. Stanowią one wyróżnienie, które podkreśla szczególne dokonania laureatów. Czternasta edycja ekskluzywne Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia 2023 roku w Warszawie.

Luksusowa Marka Roku po raz trzynasty

Wydarzenie „Osobowości i Sukcesy” odbywa się w zgodzie z ideą i wizją samego Mariusza Pujszo, który w różnorodności dostrzega potencjał do łączenia ścieżek zupełnie niezwiązanych ze sobą postaci tak, aby mogły się wreszcie skrzyżować stwarzając okazję do nawiązania nowych kontaktów. Możliwość spotkania ludzi z różnych sfer życia jest wspaniałą szansą do nawiązania kontaktów biznesowych, jak i kontaktów czysto towarzyskich oraz wymiany doświadczeń. Wśród gości Gali uświetniających zawsze są znane, lubiane i cenione osobistości.

„Sukces Roku”, „Osobowość Roku”, „Wizjoner Roku” , czy „Międzynarodowy Sukces Roku”, to tylko niektóre z przyznawanych podczas uroczystej gali „Osobowości i Sukcesy”. Impreza łączy ze sobą część oficjalną, która jest prowadzona w lekkim, pogodnym, ciepłym nastroju, z elementami dobrej tanecznej zabawy. Sukces Roku można zdobyć także na parkiecie. Dzieje się tak dzięki organizacyjnym zdolnościom osób odpowiedzialnych za przygotowanie i przebieg Gali „Osobowości i Sukcesy”.

Optymiści łącznie się!

Zdobycie statuetki „Sukces Roku” jest równoznaczne z uzyskaniem przez nagrodzone przedsiębiorstwo prawa do posługiwania się emblematem „Sukces Roku”, który od lat cieszy się międzynarodową rozpoznawalnością i jest synonimem renomy. Symbol ten umieszczany na stronie internetowej przedsiębiorstwa, jej materiałach reklamowych czy choćby opakowaniach produktów, staje się wizualnym komunikatem dla konsumentów, informującym ich. Emblemat „Sukces Roku” to ważne wyróżnienie i przekonująca obietnica, że promowane produkty lub usługi spełnią oczekiwania klientów. Jest to wysoce skuteczne narzędzie promocyjne.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia przedsiębiorstw, które spełniają kryteria do otrzymania statuetki „Sukces Roku”. Kandydatury można zgłaszać elektronicznie korzystając z linku: https://osobowosciisukcesy.pl/zglos-do-nagrody/. Podmioty, które chcą zostać partnerem Gali „Osobowości i Sukcesy” mogą skontaktować się bezpośrednio z organizatorem tego prestiżowego wydarzenia.

Instytut Biznesu – 10 lat

Gala „Osobowości i Sukcesy” to także uczta dla podniebienia, ponieważ podczas uroczystości serwowane jest wykwintne menu i wyszukane alkohole. W kuluarach prowadzone są intensywne rozmowy biznesowe. Wyjątkowa atmosfera uroczystości oraz zagwarantowane atrakcje wywołują spontaniczne reakcje zgromadzonych gości, dzięki czemu gala pozostawia wspaniałe wrażenia. Jednym z partnerów medialnych wydarzenia „Osobowości i Sukcesy” jest Agencja Informacyjna.

Portal Informacyjny, /DEC/ 7.03.2023