Wiadomości

Mlekovita uruchomiła sprzedaż online dla HoReCa

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorcom z sektora HoReCa, Grupa Mlekovita, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, przygotowała dla nich możliwość zamawiania produktów online w sklepie www.mlekovitka.pl. Dzięki temu branża gastronomiczna, która znowu aktywnie działa, po złagodzeniu obostrzeń, związanych z pandemią korona wirusa SARS-CoV-2, może teraz w szybki i wygodny sposób zaopatrywać się w produkty z najszerszej oferty nabiałowej na rynku, z gwarancją dostawy w każdy zakątek Polski.

Dla wygody klientów z tego sektora w sklepie www.mlekovitka.pl powstała specjalna zakładka „Dla Gastronomii – HoReCa”, z dedykowaną im specjalną ofertą. W jednym miejscu można tu znaleźć ponad 40 produktów mleczarskich niezbędnych w restauracjach czy cukierniach, m.in. sery w blokach, w plastrach i sałatkowe, mleko i śmietanę w dużych opakowaniach, twarogi sernikowe, masło klarowane i porcjowane masło ekstra, jogurty oraz gotowe mieszanki do przygotowania tradycyjnych lodów włoskich i rzemieślniczych. Przedsiębiorcy mogą też oczywiście korzystać z pełnej oferty sklepu internetowego, obejmującej m.in.: produkty ekologiczne czy bez laktozy. Oprócz szerokiego asortymentu produktów mleczarskich marki Mlekovita w sklepie www.mlekovitka.pldostępne są także inne artykuły spożywcze i przemysłowe.

„Mlekovita, jako producent oferujący największy wybór nabiału w Polsce i Europie, od lat jest naturalnym partnerem dla sektora HoReCa.” – Przypomina Dariusz Sapiński – Prezes Zarządu Grupy Mlekovita.  Obecnie branża gastronomiczna nadrabia straty związane z pandemią i wynikającymi z niej obostrzeniami. Chcemy ułatwić powrót do szerszej działalności firmom z tego sektora, dając im możliwość zamawiania oferowanych przez nas najwyższej jakości produktów mleczarskich w wygodnym i bezpiecznym kanale sprzedaży, jakim jest nasz sklep internetowy. Co istotne, jako jedyni oferujemy możliwość dostawy zamówienia w każdy zakątek Polski.” – Twierdzi Dariusz Sapiński – Prezes Zarządu Grupy Mlekovita.

W sklepie www.mlekovitka.pl dla wygody kupujących dostępne są różne sposoby płatności, również na fakturę: szybka płatność online, płatność przy pomocy karty kredytowej, przelewu bankowego, blikiem, za pomocą Google Pay lub gotówką przy odbiorze (kurierskie przesyłki za pobraniem).

Zamówienia zawierające przynajmniej jeden produkt wymagający chłodzenia (np. sery, jogurty czy masło) są dostarczane własnym transportem przedsiębiorstwa. Jeśli natomiast zamawiane są wyłącznie produkty niewymagające chłodzenia, np. mleko UHT czy produkty w proszku, dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera. Zamówienia można również odbierać osobiście w hurtowniach Mlekovity oraz w sklepach firmowych Mlekovitka (lista punktów odbioru znajduje się na stronie www.mlekovitka.pl).

Polska Mlekovita, firma o długoletniej tradycji i ugruntowanej marce nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym, jest największą grupą mleczarską w Europie Środkowo-Wschodniej.

Każdego dnia w 21 zakładach produkcyjnych przetwarzanych jest 8 milionów litrów najlepszego mleka dostarczanego przez 15 000 polskich rolników. 5 000 wykwalifikowanych pracowników dba o najwyższą jakość produktów wytwarzanych na ponad 180 liniach produkcyjnych. Ponad 1000 mlecznych smakowitości znanych jest nie tylko w polskich domach, ale i w 167 krajach świata. Dystrybucja odbywa się dzięki 32 własnym centrom dystrybucyjnym, w tym pierwszym w branży hurtowniom Cash&Carry, 137 sklepom firmowym Mlekovitka oraz dwóm sklepom internetowym: sba.com.pl z produktami wysokobiałkowymi oraz mlekovitka.pl z szerokim asortymentem.

Portal Informacyjny /ART/  11.06.2021

Zdjęcie autorstwa Oleg Magni z Pexels