Wiadomości

Rekomendacje postępowania w sieci Hebe

W trosce o Klientów i Pracowników sieć Hebe wprowadziła zasady bezpieczeństwa dotyczące sklepów stacjonarnych, zachęcając, aby zakupów dokonywano w pierwszej kolejności za pośrednictwem sklepu internetowego www.hebe.pl.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów i Pracowników, sieć Hebe wdrożyła specjalne zasady postępowania w najbliższym czasie. Sieć zwraca się z prośbą o zachowanie ostrożności i przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz WHO.

W sklepach udostępnione zostały  środki dezynfekujące, na bieżąco czyszczone są także terminale płatnicze. Od poniedziałku 16.03 br. sklepy stacjonarne są czynne do godziny 18:00.

Ograniczona została ilość pracy operacyjnej konsultantów w sklepach stacjonarnych.

Naszych Klientów prosimy o korzystanie w pierwszej kolejności z płatności elektronicznej. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości od pracowników i pozostałych Klientów (co najmniej 1-1,5 m) oraz zakrywanie ust i nosa podczas kichania. Dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy również o ograniczenie dotykania produktów na półkach oraz używania testerów.

Apelujemy o rezygnację z zakupów stacjonarnych w przypadku, gdy mają Państwo oznaki infekcji oraz jeżeli w ostatnim czasie mieli Państwo kontakt z osobami zakażonymi lub przebywającymi w kwarantannie.

Informujemy, iż w trosce o chęć zagwarantowania dostępu do środków higienicznych oraz wirusobójczych jak najszerszej grupie Klientów po oferowanej przez nas cenie, jedna osoba może zakupić maksymalnie 5 sztuk produktów z wymienionych kategorii: żele antybakteryjne, mydła, żele pod prysznic, uzupełniacze do mydeł i żeli w płynie oraz produkty do higieny intymnej.

Godziny otwarcia poszczególnych sklepów stacjonarnych są na bieżąco aktualizowane w lokalizatorze Google maps. Zachęcamy Państwa do korzystania z zakupów on-line, gdzie sprzedaż jest prowadzona na bieżąco. Terminy dostaw mogą ulec czasowemu wydłużeniu ze względu na zaistniałą sytuację.

Centrum Informacji / 16.03.2020 r.