Wiadomości

My Benefit ulubiony przez pracowników

Już ponad 500.000 pracowników korzysta z benefitów na platformie kafeteryjnej My Benefit – w ofercie sport, kultura, szkolenia oraz wsparcie licznych aktywności codziennych

Dynamicznie wzrasta liczba użytkowników platformy kafeteryjnej My Benefit, z której korzysta już ponad 500.000 pracowników i liczba ta cały czas rośnie. Tego typu rozwiązania cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jak wynika z badania, zrealizowanego po pierwszym lockdownie na potrzeby raportu Activy, niemal co drugi polski pracownik wskazał platformę kafeteryjną jako pożądany benefit.

Odzwierciedlenie tego zainteresowania widać we wciąż rosnącej liczbie przedsiębiorstw, których pracownicy mogą korzystać z platformy My Benefit.

Wzrost zainteresowania rozwiązaniami skupiającymi szerokie spektrum benefitów w ramach jednej platformy wynika m. in. ze zmian potrzeb pracowników, jakie mają miejsce w pandemii. Zatrudnieni oczekują szerokiej oferty benefitów, dopasowanych do ich aktualnej sytuacji. Istotna jest także elastyczności wyboru i możliwość korzystania z niej online.

„Czas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 dla wielu przedsiębiorstw oznacza przyspieszoną cyfryzację. Wielu pracodawców otworzyło się na rozwiązania technologiczne także w obszarze świadczeń pozapłacowych. Potwierdzają to wzrosty na platformie kafeteryjnej My Benefit, ale także badania, z których wynika, że dla 48,2 proc. pracowników platformy kafeteryjne są najbardziej pożądanym benefitem tuż po elastycznym czasie pracy, pakietach medycznych oraz dofinansowaniach do szkoleń i kursów.” – Komentuje Jolanta Rycerz – prezes zarządu My Benefit.

Na platformie My Benefit dostępne są najbardziej pożądane benefity pracownicze. Mowa nie tylko o pakietach opieki medycznej czy dostępie do edukacji online, ale przede wszystkim wszelkiego rodzaju świadczenia wspierające dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną.

To właśnie holistyczne podejście do zarządzania programami zdrowia zyskuje coraz większą popularność w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Pracownicy są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb i oczekują wsparcia w szeroko rozumianym well-beingu m.in. poprzez dostęp do konsultacji ze specjalistami: psychologami, trenerami personalnymi czy dietetykami, a także platform treningowych.

„Oprócz aktualnej oferty na pierwszy plan wysunęły się oczekiwania związane z możliwością elastycznego wyboru benefitów i korzystania z nich online.” – Wyjaśnia Jolanta Rycerz – prezes zarządu My Benefit. – „Nasza platforma kafeteryjnej My Benefit pozwala pracownikom wydawać swoje środki na benefity, których akurat potrzebują w danym czasie. Ta możliwość przełożyła się na wzrost popularności kafeterii benefitów.” – Dodaje Jolanta Rycerz – prezes zarządu My Benefit.

System kafeteryjny to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie współczesnego rynku świadczeń pozapłacowych.

Nie tylko oferuje szeroki wachlarz gotowych benefitów z różnych dziedzin i lokalizacji, dostępnych w jednym miejscu. Pozwala też pracownikom samodzielnie decydować i wybierać to, co jest dla nich najbardziej atrakcyjne.

„Stale jesteśmy otwarci na rozwiązania, które będą budować pozytywne doświadczenie pracowników korzystających z naszej platformy kafeteryjnej My Benefit.” – Zaznacza Jolanta Rycerz – prezes zarządu My Benefit. – „Nasz cel to wdrożenie intuicyjnego i nowoczesnego rozwiązania opartego o wydajną i bezpieczną technologię, umożliwiającą obsługę milionów użytkowników kafeterii MyBenefit.

MyBenefit służy przedsiębiorcom do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi i programami motywacyjnymi oraz wspiera i upraszcza różnorodne procesy z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim.

Kafeteria My Benefit ma wspierać aktywny styl życia i rozwój pracowników, budowanie idei work-life balance (zrównoważenia pracy zawodowej z życiem osobistym). W branży świadczeń pozapłacowych kafeteria My Benefit jest od lat rozwiązaniem chętnie wybieranym przez pracodawców. Spółka My Benefit Sp. z o.o. od 2013 roku należy do grupy kapitałowej Benefit Systems, twórcy Programu Multi Sport. | www.mybenefit.pl

Portal Informacyjny /ART/ 9.06.2021