Wiadomości

Zabiłam swojego męża

 

 

NBC Universal International Networks (NBCUIN) ogłosił rozpoczęcie przygotowań do produkcji nowego serialu dla francuskiego odpowiednika kanału 13 Ulica, 13 ÈME RUE. Zdjęcia do „Zabiłam swojego męża” rozpoczną się już wiosną 2021 r. we Francji. Serial będzie można zobaczyć w Polsce na kanale „13 Ulica”.

 

Serial „Zabiłam swojego męża” składa się z sześciu 45-minutowych odcinków. Główną bohaterką filmu jest Anna, która po latach zastraszania, kłótni i awantur z mężem, decyduje się na ostateczne rozwiązanie swojego dramatu. Dochodzi odo zbrodnii, która na zawsze zmieni jej los. W dniu, w którym Anna zostaje oskarżona o morderstwo, jej życie ponownie wywraca się do góry nogami. Dowiaduje się, że mąż żyje, a jej synowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie pozostaje jej nic innego jak uciec.

 

Nowy francuski serial „Zabiłam swojego męża” został stworzony przez Sophie Dab, Rémy’ego Silka Binisti, Lucie Fréjaville i Justine Kim Gautier na podstawie oryginalnego pomysłu Henriego Debeurme’ma – twórcy serialu „Trauma”.

Henri Debeurme ma na koncie wiele uznanych seriali, w tym „Missions”, „Moah” i „Les Grands”. Serial wyreżyseruje Rémy Silk Binisti, a za produkcję odpowiada Next Episode. Serial „Zabiłam swojego męża” jest oryginalną produkcja kanału „13 Ulica”. Obecnie znajduje się w fazie przedprodukcyjnej. Zdjęcia ruszają wiosną 2021 roku.

 

„Po sukcesie serialu „Trauma”, naszej oryginalnej produkcji dla kanału „13 Ulica”, cieszymy się, że możemy ponownie współpracować z Henrim Debeurme’em nad nowym i ekscytującym serialem.” – Oświadczyła Chrystele Fremaux, SVP Programming EMEA, NBC Universal International Networks. – „Jesteśmy pewni, że intrygująca historia Anny, która próbuje odzyskać kontrolę nad swoim losem, zainteresuje wielu widzów w całej Europie”. – Dodała Chrystele Fremaux, SVP Programming EMEA, NBC Universal International Networks.

 

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z kanałem „13 Ulica”, ponieważ dzielimy pasję do dreszczowców i chęci tworzenia oryginalnych i odważnych francuskich seriali. To okazja, aby dostarczyć zwolennikom gatunku mocne i zaskakujące historie, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. Napędzany silnymi postaciami kobiecymi oraz obsadą młodych i utalentowanych aktorów, serial „Zabiłam swojego męża” trzyma w napięciu oraz stawia na akcję, a także intymność, poruszając przy okazji ważne społecznie tematy.” – Wyjaśnił Henri Debeurme.

 

NBC Universal International Networks jest częścią Direct to Consumer i posiada jedną z najlepszych na świecie propozycji w dziedzinie rozrywki. Dostarcza wysokiej jakości treści i atrakcyjne brandy mediowe do ponad 160 krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Łacińskiej i Azji. Portfolio obejmuje kanały “SCI FI”, “E! Entertainment Television”, “13 Ulica”, “Diva”, Universal Tv”, “Studio Universal”, “Telemundo”, “Bravo” i “DreamWorks”. Te wyjątkowe marki dostarczają pełną gamę emocji publiczności na całym świecie.

 

NBC Universal International Networks to jedna z największych na świecie globalnych spółek medialno-rozrywkowych zajmujących się produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. NBC Universal International Networks jest właścicielem i zarządcą cennego portfolio składającego się z sieci informacyjnych i rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupę internetowych firm. NBCUniversal należy do Comcast Corporation.

 

Eliza Świderska, Portal Informacyjny 20.05.2021