Wiadomości

Szósta edycja Forum Promocji Turystycznej

Kończy się wczesny etap rejestracji na VI Forum Promocji Turystycznej. Wydarzenie powraca do Warszawy, 23 października odbędzie w hotelu Polonia Palace. 

Program forum przewiduje trzy sesje: promocję w biznesie MICE – Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry (spotkania – imprezy motywacyjne – konferencje – wystawy targi) , promocję turystyki zimowej i marketing miejsc w turystyce.

Wśród zaproszonych gości między innymi: Maciej Acedański (Polonus), Grzegorz Biedroń (Małopolska Organizacja Turystyczna), Michał Kalarus (Think MICE), Agnieszka Puszczewicz (Chorwacka Wspólnota Turystyczna), Wiola Samborska (Hydropolis) i Izabela Stelmańska (Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego).

“Kiedy organizowaliśmy pierwszą i drugą edycję Forum Promocji Turystycznej, wydawało się nam, że tematy powoli się wyczerpują. Ale okazało się, że cytując Kubusia Puchatka: im bardziej wgłębiamy się w promocję, tym bardziej jej nie ma. Skuteczna promocja turystyczna w Polsce wciąż jest w Polsce rzadkością. Dominuje bylejakość, brak pomysłów, pójście po najmniejszej linii oporu, strach przed nowoczesnością. Na naszym Forum mamy szczęście – gromadzimy nie dość, że fachowców od promocji – co ważne praktyków – to jeszcze pasjonatów turystyki, żyjących z turystyki, kochających ją i – co szczególnie ważne – chcących się podzielić wiedzą i pomysłami z innymi.” – powiedział redaktor naczelny portalu waszaturystyka.pl, Adam Gąsior podczas ostatniego czerwcowego forum.

Forum kończyć będzie rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu filmowego – „Kadry z Polski… i nie tylko”. Zgłosić się mogą zarówno zawodowi, jak i amatorscy twórcy. 

Do 15 września zarejestrować się można w cenie o ⅔ niższej. Bilet wstępu można zakupić przez stronę internetową forum.

Centrum Informacji /KAM/ 02.09.2019