Wiadomości

Sylwestrowe menu na bazie wyśmienitych produktów

 

Menu na sylwestra w domu też może być wyrafinowane, a przy tym wcale nie musi być skomplikowane. Ważne, by przygotowując dania i przekąski na ten wyjątkowy w roku wieczór, sięgać po wysokiej jakości, sprawdzone polskie produkty.

„Nadchodzący Nowy Rok 2021 przyjdzie witać w szczególnych okolicznościach – w domu, w otoczeniu najbliższych.” – Uważa Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy Mlekovita. – „Nie trzeba jednak rezygnować ze wspólnego ucztowania. W Mlekovicie, jak co roku, zadbaliśmy o to, by klienci mogli wybierać spośród najwyższej jakości polskich produktów mlecznych, niezbędnych do przygotowania wielu potraw i przekąsek na sylwestrowy wieczór. Na tę okazję polecamy przede wszystkim nasze wyśmienite sery, m.in. pleśniowe, długo dojrzewające, wędzone czy typowo przekąskowe.” Przekonuje Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy Mlekovita. – „Sery i wszystkie ponad 1.000 specjałów z naszego asortymentu można znaleźć zarówno w stacjonarnych sklepach firmowych Mlekovitka, jak i w uruchomionym w listopadzie 2020 r. sklepie internetowym www.mlekovitka.pl. Decydując się na zakupy za pośrednictwem e-sklepu, można mieć pewność, że będą one szybkie, wygodne i co najważniejsze w obecnej sytuacji – bezpieczne. – Podkreśla Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy Mlekovita.

Mlekovita oferuje konsumentom duży wybór serów idealnych do podania np. w formie popularnej deski serów. Spółka proponuje wyśmienite sery pleśniowe „La Polle Camembert”, „Brie” i „Polish Bleu”; długodojrzewające sery z linii „Diamenty Konesera”: „Księżan Old”, „Cheddar Old”, „Tylżycki Old”, „Gouda Old”, „Mazdamer Old” czy „Mocarski Old”, a także inne sztandarowe sery, np. „Polski z dziurami”, „Sokół” czy „Cheddar”. Ciekawą propozycję stanowią sery wędzone, regionalne i ekologiczne. W asortymencie dostępne są np. „Faruki”, mini „Gołka Zakopiańska wędzona”, „Mini Przysmak Góralski” i „Przysmak Góralski”, ekologiczny „ser wędzony z Gór BIO”, paluszki serowe czy tegoroczna nowość – warkocze serowe z linii „Górskie Specjały”, a także sery z dodatkami smakowymi, jak np. Gouda z czarnuszką lub z kozieradką. Sery długodojrzewające i pleśniowe znakomicie sprawdzą się również w daniach i przekąskach z makaronem.

W menu na 31 grudnia 2020 roku nie powinno zabraknąć także zdrowych i pożywnych sałatek. By ułatwić ich przyrządzenie, warto sięgnąć po ser kanapkowo-sałatkowy „Favita” w kilku wariantach czy sery typu „Mozzarella”, dostępne m. in. w wersji klasycznej czy minikuleczek. Sery tarte, np. „Cheddar”, znakomicie sprawdzą się nie tylko w zapiekankach czy domowej pizzy, ale również podczas przygotowywania sałatek i innych szybkich przekąsek. Do przyrządzenia dipów idealnie sprawdzą się natomiast dostępne w 6 wariantach smakowych „Wypasione serki” śmietankowe, które będą wybornie smakować jako dodatek do świeżego pieczywa, tostów czy tartinek.

Sery i serki to znakomita baza wielu sylwestrowych przekąsek, ale szeroki asortyment produktów marki Mlekovita inspiruje do wielu ciekawych sylwestrowo-karnawałowych eksperymentów kulinarnych. Nie tylko wytrwanych, ale i na słodki deser. Co ważne, bez produktów nabiałowych w tym wyjątkowym czasie nie zostaną również osoby, które nie tolerują laktozy – wystarczy, że wybiorą z asortymentu Mlekovity bezlaktozowe warianty, np. serów, masła czy mleka. Wszystkie produkty niezbędne do przygotowania smacznych dań i przekąsek na sylwestrowo-noworoczną zabawę można zamówić wygodnie i bezpiecznie, z dostawą wprost do domu, w sklepie internetowym www.mlekovitka.pl. Produkty znajdujące się w ofercie e-sklepu podzielono na kategorie, dzięki czemu klienci szybko i łatwo mogą znaleźć to, czego potrzebują. Co ważne, Mlekovita jako jedyna realizuje zamówienia na terenie całej Polski.

 

Portal Informacyjny /ART/ 28.12.2020