Wiadomości

„Pokonaj siebie” – autobiografia Mai Frykowskiej

Kiedyś szokowała i prowokowała, dzisiaj głosi słowo Boże. Jak naprawdę wyglądało życie Mai Frykowskiej: aktorki, matki i nawróconej chrześcijanki? Czy jej historia jest drogą do naśladowania, czy raczej przestrogą? Przekonajcie się sami czytając książkę jej autorstwa: „Pokonaj siebie”.

Kiedy upadamy, trudno podnieść się o własnych siłach. Potrzebna jest pomoc Boga, który prostuje nasze ścieżki. Zdarza się, że są one mocno wyboiste, a największym wrogiem jesteśmy my sami. Pokonać siebie, a raczej pokonać zmianę myślenia i działania jest nie lada sztuką – mówi Maja Frykowska, autorka książki „Pokonaj siebie”.

Pokonaj siebie – to nie tylko autobiografia Mai Frykowskiej.

To także dramatyczne losy najbliższych autorki. Jej dziadek – Wojciech Frykowski był wieloletnim przyjacielem Romana Polańskiego. Frykowski został zamordowany wraz z narzeczoną reżysera przez członków sekty Charlesa Mansona w posiadłości Polańskiego w Los Angeles. Ta tragedia jest jednym z wątków powstającego właśnie filmu Tarantino „Оnce Upon a Time in Hollywood”.

W książce opisuję moją historię bez koloryzowania: moje upadki i wzloty – bez owijania w bawełnę, jednak z pozytywnym zakończeniem.

„Lekcja życia którą dostałam może być przestrogą dla innych i zachętą do budowania prawdziwej relacji z Bogiem – naszym przyjacielem, ojcem i lekarzem. Przede wszystkim jednak chcę pokazać, że warto śmiało sięgać po swoje marzenia” – podsumowuje Maja Frykowska, autorka książki.

Maja Frykowska jest aktorką. Swego czasu była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce.

W mediach funkcjonuje od 15 lat z 5-cio letnią przerwą w karierze. Przerwa ta związana była z tym,że Maja wyszła za mąż, urodziła córeczkę i przede wszystkim nawróciła się. Dzisiaj powraca po 6 latach aby opowiedzieć cała swoją historię w książce POKONAJ SIEBIE.

***

Maja Frykowska – magister sztuki na WSKiM im Jerzego Giedroycia. W latach 2007-2012 współtwórca programów ” Lub Czasopisma” w TELE 5, w latach 2008-2010 redaktor naczelna portalu XOXO. Organizator imprezy kulturalno- eventowych min. dla TV HBO, CANAL. Współtworzyła Klub Biznesu RP. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży filmowej również w zakresie produkcji i montażu. Felietonistka dla portalu internetowego WP. Założycielka Fundacji Mai Frykowskiej „Here I am”. Cześć dochodu ze sprzedaży książki „Pokonaj siebie” zasili konto Fundacji.

 

  • Centrum Informacji, 26.10.2018.