Wiadomości

Na lunch do Żabki zamiast do restauracji

 

Sieć sklepów Żabka debiutuje z nową marką własną świeżych dań gotowych premium, przygotowywanych przez kucharzy według oryginalnych przepisów. Produkty marki Le’Frog odpowiadają na potrzeby klientów poszukujących lekkich i różnorodnych posiłków najwyższej jakości, przyrządzanych ze świeżych składników. Klienci mają do wyboru dania lunchowe, sałatki, przekąski śniadaniowe i desery z krótkim terminem przydatności do spożycia. Marka Le’Frog dostępna jest już w 22 sklepach Żabka w Warszawie.

Żabka kształtuje swoją ofertę w odpowiedzi na aktualne potrzeby klientów. Z marką Le’Frog zwracamy się na początek do mieszkańców Warszawy, którzy żyjąc i pracując w pośpiechu, chcą zjeść świeży i wysokiej jakości posiłek jak z restauracji. Produkty marki Le’Frog są przygotowywane  tego samego dnia, w którym są dostarczane do sklepów. Nowa marka dań gotowych stanowi ciekawą propozycją dla osób, które dbają o swoje zdrowie i zbilansowaną dietę. Od teraz mogą one wybierać produkty przygotowane ze świeżych i różnorodnych składników w 22 warszawskich sklepach, a niebawem w kolejnych – podkreśla Jerzy Roguski, Dyrektor Handlowy w firmie Żabka Polska.

Nazwa marki w żartobliwy sposób nawiązuje do francuskich tradycji kulinarnych i nazwy sieci Żabka. Dania Le’Frog to świeże produkty, o bardzo krótkim terminie ważności. Od momentu ich przygotowania do znalezienia się na sklepowej półce mija mniej niż 24 godziny, a ich termin ważności to jedynie 48 godzin. Przyrządzane są przez kucharzy zgodnie z obowiązującymi trendami  żywieniowymi, z najwyższej jakości nieprzetworzonych składników, bez dodatku oleju palmowego czy sztucznych barwników. Produkty Le’Frog oferowane są w małych, poręcznych porcjach, w ręcznie plombowanych i datowanych opakowaniach, które gwarantują świeżość. Cały proces ich przygotowania – od doboru składników po obróbkę i ułożenie – realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa.

Produkty Le’Frog są gotowe do spożycia na zimno, bez dodatkowego przyrządzania. Na dobry początek dnia pracy dobrze sięgnąć po pożywne przekąski śniadaniowe, np. jogurt mango z owsianką (w cenie 8,99 zł / szt.). Na lekki lunch idealnie sprawdzą się: placuszki biszkoptowe z melonem, placuszki warzywne, mix sałat z łososiem (wszystkie w cenie 13,99 zł / szt.) oraz sałatki: z kuskusem i kurczakiem, z kaszą gryczaną i dynią, z pęczakiem, kurczakiem i kapustą modrą czy grandine (wszystkie w cenie 9,99 zł / szt.).  W ofercie Le’Frog nie brakuje również pysznych deserów – klienci mogą wybrać: kokosowy pudding z tapioki z musem z mango, mus z kaszy jaglanej z truskawkami, panna cottę malinową (wszystkie w cenie 8,99 zł /szt.), a do popicia orzeźwiający indyjski napój mango lassi (w cenie 8,99 zł / szt.). Oferta produktów Le’Frog będzie się zmieniać, dlatego warto szukać nowości na sklepowych półkach.

W lipcu w ramach promocji Happy Hours, codziennie po godz. 19.00, wszystkie produkty Le’Frog będzie można zakupić 30% taniej, tak aby ograniczyć marnowanie jedzenia.

Lista sklepów, w których można kupić produkty Le’Frog, dostępna jest pod adresem: https://www.zabka.pl/tylko-u-nas/lefrog

Firma Żabka Polska Sp. z o.o.
jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6250 placówek prowadzonych przez 4700 franczyzobiorców pod marką Żabka. Na przestrzeni dwudziestu lat działalności na polskim rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera segmentu sprzedaży convenience. Nasze sklepy są odwiedzane codziennie przez blisko 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki. W nowym formacie, wzbogaconym o szeroki wachlarz usług dodatkowych, funkcjonuje już 6000 sklepów. Nasz biznes rozwijamy odpowiedzialnie. Do filarów CSR Spółki należą: dbałość o środowisko naturalne, odpowiedzialna sprzedaż żywności, rozwój osobisty i edukacja, wsparcie lokalnych społeczności, a także dbałość o zdrowie i aktywny styl życia. Więcej informacji o sklepach Żabka na: www.zabka.pl. Więcej informacji o spółce Żabka Polska na: www.zabka.pl.

Biuro Prasowe Żabka Polska

Portal Informacyjny / 24.07.2020