Wiadomości

Mini BAQ, BAQ Standard i BAQ Premium dla niezależnych stacji paliwowych

 

W dniach 17-19 maja 2023 r. odbyły się XXVIII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw w Warszawie. To jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń adresowanych do sektora paliwowego oraz branż pokrewnych.

Na XXVIII Międzynarodowych Targach Stacja Paliw w Warszawie prezentowane są aktualne światowe trendy w dziedzinie technologii, produktów i usług, a także rozwiązań biznesowych dla sektora paliwowego oraz branż pokrewnych. W 2023 r. jednym z najważniejszych wystawców była spółki Orlen Paliwa. Zaprezentowała ona wyjątkową ofertę Programu Paliwa BAQ Premium. Jest ona adresowana do właścicieli niezależnych stacji paliw.

Orlen Paliwa z ofertą Paliwa BAQ Premium

W unikatowym, na polskim rynku, Programie Paliwa BAQ Premium, oferowanym przez Orlen Paliwa, uczestniczy już blisko 500 niezależnych stacji paliw, w całej Polsce, w tym aż 50 na poziomie Premium. Oferta Orlen Paliwa oparta jest na długofalowej współpracy, z wiarygodnym partnerem. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem klientów, właścicieli stacji, ekspertów branżowych i przedstawicieli mediów.

Kluczowym elementem obecności Orlen Paliwa na XXVIII Międzynarodowych Targach Stacja Paliw w Warszawie, była prezentacja Programu Paliwa BAQ. Ten wyjątkowy projekt został stworzonych w 2014 r.. Oferta Orlen Paliwa skierowana jest do niezależnych stacji paliw, których właściciele praną zachować wypromowaną i znaną na lokalnym rynku markę własną i są zainteresowani współpracą z wiarygodnym i rozpoznawalnym w całej Polsce partnerem.

Data Point zdobyła prestiżowy Certyfikat Jakości Instytutu Biznesu

Głównym założeniem Programu Paliwa BAQ proponowanym przez Orlen Paliwa jest dostawa paliw najwyższej jakości oraz wsparcie w rozwoju, na każdym etapie współpracy. Udział w przedsięwzięciu gwarantuje właścicielom niezależnych stacji paliwowych takie korzyści, jak: monitoring jakości produktów paliwowych, możliwość korzystania z wizualnych elementów marketingowych oraz wsparcie zespołu ekspertów przy zachowaniu budowanej przez lata tożsamości stacji.

„Silnym elementem programu Programu Paliwa BAQ, który został zaprezentowany podczas XXVIII Międzynarodowych Targach Stacja Paliw w Warszawie, jest jego elastyczność.” – Uważa Janusz Kogut – prezes zarządu Orlen Paliwa. – „W zależności od potrzeb właścicieli niezależnych stacji paliwowych, stworzono kilka poziomów współpracy: Mini BAQ, BAQ Standard, oraz najnowszy i najbardziej zaawansowany – BAQ Premium.Ten ostatni, został wprowadzony w 2022 r. jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby stałych i potencjalnych klientów Orlen Paliwa. Rozszerza on pakiet korzyści dla właścicieli niezależnych stacji paliwowych m. in. w zakresie pełnego brandingu, sygnowanego logo „Paliwa BAQ. Jakość Grupy Orlen”. – Wyjaśnia Janusz Kogut – prezes zarządu Orlen Paliwa. – „Liczne spotkania, które odbył zespół przedstawicieli handlowych w ramach XXVIII Międzynarodowych Targów Stacja Paliw, utwierdziły w przekonaniu, że obrany przez Spółkę kierunek biznesowy jest słuszny. Gwarancją zadowolenia klientów jest bowiem dostępność najwyższej jakości produktów paliwowych. Dlatego właścicielom obiektów, którzy dołączą do Programu Paliwa BAQ Premium zapewnione są aż 4 kontrole rocznie potwierdzające europejski standard wszystkich rodzajów sprzedawanych paliw – Oświadcza Janusz Kogut – prezes zarządu Orlen Paliwa.

PKN Orlen rośnie i walczy o Słowację

Program Paliwa BAQ Premium, proponowany przez Orlen Paliwa, to długofalowy wymiar współpracy, dla właścicieli niezależnych stacji paliwowych, którzy chcą efektywnie reagować na zmieniające się potrzeby rynku, oferując swoim klientom najwyższą jakość produktów paliwowych, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich, stabilnych przychodów. To bardzo ważne, ponieważ rośnie udział aut, których silniki wymagają sprawdzonego paliwa. Zawarcie umowy partnerskiej w Programie Paliwa BAQ Premium gwarantuje jego uczestnikom otrzymanie od Orlen Paliwa profesjonalnego wsparcia biznesowego i marketingowego, w tym elementów zewnętrznego brandingu, których projekt oraz zakres wizualizacji jest indywidualnie dostosowywany do każdej ze stacji paliwowej. Do tej pory, na wybór poziomu Premium zdecydowało się już 50 właścicieli niezależnych stacji.

„Udział w XXVIII Międzynarodowych Targach Stacja Paliw w Warszawie okazał się wyjątkową okazją do dyskusji, wymiany wiedzy biznesowej, technicznej oraz technologicznej, a także zapoznania się najnowszymi trendami w branży. Grupa Orlen, jako lider hurtowego i detalicznego rynku paliwowego, ma w tym zakresie szczególnie wiele do pokazania.” – Twierdzi Janusz Kogut – prezes zarządu Orlen Paliwa. – „Spółka podzieliła się swoim doświadczeniem i pokazała swoje sukcesy podczas indywidualnych rozmów, w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, na stoisku Grupy Kapitałowej Orlen oraz podczas prelekcji wygłoszonej przez zespół, w ramach Akademii Przedsiębiorcy. Orlen Paliwa z satysfakcją odnotował , że prezentacja zainteresowała tak szerokie grono odbiorców, wśród których znaleźli się właściciele niezależnych stacji paliwowych oraz dziennikarze i kierowcy, którzy na co dzień dbają o swoje pojazdy, szukając punktów gwarantujących najwyższej jakości produkty paliwowe. Cieszę się, że Orlen Paliwa miał możliwość, już po raz kolejny, uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu jak Międzynarodowe Targi Stacja Paliw w Warszawie.” – Oświadczył Janusz Kogut – prezes zarządu Orlen Paliwa.

Sudeckie Forum Inicjatyw

Organizatorem XXVIII Międzynarodowych Targów Stacja Paliw w Warszawie była Polska Izba Paliw Płynnych. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały aktualne światowe trendy w dziedzinie technologii, produktów i usług oraz rozwiązań biznesowych dla sektora paliwowego, petrochemicznego czy energetycznego, a także stacji paliw, myjni, warsztatów, transportu oraz wyposażenia sklepów i barów.

Orlen Paliwa jest największą w Polsce organizacją sprzedażową multifuels, oferującą, odbiorcom hurtowym, pełną gamę produktów paliwowych, tj. benzyny, oleje napędowe, olej napędowy grzewczy, propan, butan oraz mieszanina propan-butanu (LPG). Spółka oferuje korzystne warunki handlowe, najnowocześniejsze rozwiązania logistyczne i sprzedażowe oraz gwarantującej najwyższą jakość i unikatową wszechstronność produktów.

Portal Informacyjny, /KAM/ 30.05.2023