Wiadomości

Lux Med w Wilanowie

 

Grupa Lux Med otworzyła nowe centrum medyczne zlokalizowane przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie, w budynku Royal Wilanów.

 

Nowe nowoczesna placówka Lux Med na warszawskim Wilanowie oferuje rozbudowany wachlarz usług medycznych, w tym badania laboratoryjne, USG, a także konsultacje lekarzy wielu specjalizacji, m.in. dermatologii, gastroenterologii, neurologii i nefrologii, otolaryngologii czy medycyny podróży. Centrum medyczne wyróżnia się rozbudowaną i nowoczesną infrastrukturą, w którą wpisują się specjalnie wydzielone części – dobrze wyposażona, przestrzenna ginekologia oraz przyjazna dzieciom pediatria.

 

„W 2019 roku, kiedy otwieraliśmy placówkę Lux Med Stomatologię przy Al. Rzeczpospolitej obiecałam, że to dopiero początek naszej aktywności na Wilanowie. Otworzony teraz, przez nas zakład opieki zdrowotnej to już 271 nasza placówka w Polsce. Cieszę się, że dziś otwieramy tak duże, wyposażone w nowoczesny sprzęt centrum medyczne, w którym możemy otaczać kompleksową opieką mieszkańców Wilanowa.” – Wyjaśnia Anna Rulkiewicz – Prezes Grupy Lux Med.

 

Placówka Lux Med przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-20.00 a w soboty w godz. 8.00-14.00. Na badania i konsultacje można umawiać się przez Portal Pacjenta lub telefonicznie pod numerem: 22 33 22 888. Świadczenia medyczne wykonywane są zarówno w ramach umów abonamentowych, jak i opłaty za poszczególne usługi.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług zdrowotnych na całym świecie. Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2. 500.000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 271 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne, 13 szpitali, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz blisko 3.000 poradni partnerskich. Grupa Lux Med zatrudnia ponad 17.500 osób, w tym około 7.500 lekarzy i 4.000 wspierającego personelu medycznego, a w codziennej działalności, kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, podejmując liczne inicjatywy z obszarów zaangażowania społecznego i środowiska. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

 

Portal Informacyjny /ART/ 24.09.2021