Wiadomości

LSD.Studio dla QualityMissala w Galerii Mokotów

 

Ażurowe, klasyczne elementy, pastelowa tonacja kolorystyczna i subtelna ekspozycja flakonów z ekskluzywnymi perfumami – takimi cechami wyróżnia się wystrój Perfumerii QualityMissala w warszawskiej Galerii Mokotów. Wdrożenie tej koncepcji to dzieło projektantów z LSD.Studio – dynamicznie rozwijającej się pracowni, specjalizującej się w aranżacji wnętrz sklepów, punktów gastronomicznych czy biur oraz nadzorującej realizację inwestycji w branży retail w całej Polsce.

W Perfumerii QualityMissala kupić można wybrane perfumy i kosmetyki pielęgnacyjne z całego świata ze starannie dobranej, ekskluzywnej kolekcji, skomponowanej przez twórców butików. Swoją ofertę dedykują oni koneserom produktów elitarnych, rzadko dostępnych i wyróżniających się najwyższą jakością.

„Choć LSD.STudio nie jest autorem koncepcji, to projekt i realizacja całego wystroju tego sklepu, to było szczególne wyzwanie. Chodziło przede wszystkim o unikalny charakter Perfumerii QualityMissala, której produkty wymagają najwyższej jakości entourage’u, zwłaszcza, że znajduje się w prestiżowym otoczeniu innych obiektów w warszawskiej Galerii Mokotów.” – Wyjaśnia Agnieszka Gawron – współwłaścicielka i założycielka LSD.STudio, odpowiedzialnego za autorstwo realizacji tego projektu.

Najbardziej przykuwającym uwagę elementem wystroju jest tu wyróżniająca się w pasażu konstrukcja witryny wykonana ze złoconych profili laserowo ciętych, układających się w piękne ażurowe ornamenty. Niewielkie wnętrze perfumerii o delikatnej pastelowej kolorystyce stanowi subtelne dopełnienie eleganckiego i klasycznego charakteru tego miejsca, w nienarzucający się sposób eksponując flakony z ekskluzywnymi perfumami.

„Ze względu na skalę i wysublimowanie samych oferowanych tu produktów, projekt musiał zostać opracowany i zrealizowany z dbałością o każdy szczegół i detal. Dało nam to dużo satysfakcji, bo pomimo tego, że zawsze faza koncepcyjna projektu dostarcza nam najwięcej emocji, to sama faza wykonawcza potwierdza doświadczenie, precyzję i rzetelność naszego zespołu.” – Mówi Agnieszka Gawron – współwłaścicielka i założycielka LSD.STudio, odpowiedzialnego za autorstwo realizacji tego projektu.

LSD.Studio opracowało dokumentację wykonawczą na podstawie koncepcji stworzonej wcześniej przez inne biuro projektowe. Specjaliści z LSD.Studio, które pełniło także rolę Generalnego Wykonawcy., uczestniczyli w całości procesu realizacyjnego, od doboru materiałów i wykonania prototypów, poprzez koordynację prac, aż po uzyskanie końcowych odbiorów i otwarcie butiku.

 

Portal Informacyjny /MAZ/ 02.12.2020