Wiadomości

Inauguracja Akademii Zarządzania i Rozwoju

 

Pandemia COVID-19 przeniosła znaczną część nauki na studiach z audytoriów do Internetu, na dedykowane platformy uczelniane. Świetne uzupełnienie wiedzy przekazywanej na uczelniach i w szkołach stanowi uruchomiona właśnie, tuż przed początkiem nowego roku akademickiego, innowacyjna platforma edukacyjna Akademia Zarządzania i Rozwoju. W ramach projektu na stronie www.azir.edu.pl można bezpłatnie oglądać miniwykłady ludzi sukcesu, wspominających swoje studia, udzielających rad co do ich wyboru, a także dzielących się refleksjami dotyczącymi swojej kariery.

https://azir.edu.pl/wyklad/zdolnosc-do-wspolpracy-i-dialogu/

Akademia Zarządzania i Rozwoju to nowa inicjatywa Instytutu Biznesu.” – Wyjaśnia Juliusz Bolek, szef AZiR. – „Naszą misją jest wspomaganie procesu edukacji, prowadzonego na uczelniach oraz uzupełnianie go o wskazówki i doświadczenia praktyków biznesu, niezbędne młodym ludziom na starcie ich drogi zawodowej. Platforma jest tworzona we współpracy z przedstawicielami przedsiębiorstw, w tym także rynkowych liderów, oraz ośrodków akademickich, think tanków i mediów.” – Dodaje Juliusz Bolek, zarządzający AZiR.

https://azir.edu.pl/wyklad/czasami-w-zyciu-rzadzi-przypadek/

Akademia Zarządzania i Rozwoju pomaga młodym ludziom wybrać kierunek studiów, który w przyszłości zapewni ciekawą pracę. Doradza, jak świetnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, podpowiada, w jakiej organizacji wybrać staż i która uczelnia będzie tą wymarzoną. Najlepsi menedżerowie, eksperci i wykładowcy dzielą się na www.azir.edu.pl własnymi doświadczeniami i wskazują, jak pokierować życiem zawodowym, żeby osiągnąć sukces. Opowiadają o własnej ścieżce edukacji i zachęcają do zdobywania doświadczenia na rynku pracy.

https://azir.edu.pl/wyklad/studia-gdzie-tkwi-sens/

Na platformie Akademii Zarządzania i Rozwoju  znalazły się kilkuminutowe wykłady m.in. byłego premiera Jerzego Buzka, Krzysztofa Kwiatkowskiego – posła, senatora, byłego ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego oraz prezesa Najwyższej Izby Kontroli, Krzysztofa Przybyła – prezesa Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”)  czy znanego kompozytora Włodzimierza Pawlika.

https://azir.edu.pl/wyklad/nigdy-nie-pracowalem-w-zawodzie-wyuczonym/

„To jest partnerstwo doceniające takie narzędzia i rozwiązania, które łączą świat nauki i edukacji ze światem praktyków, jakimi jesteśmy w Żabce.” – Wyjaśnia Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych Żabka Polska, będącej partnerem strategicznym Akademii Zarządzania i Rozwoju. – „Myślę, że może to być też bardzo ciekawa inspiracja dla nauczycieli akademickich, ponieważ wielu z nich podejmuje wielki wysiłek, żeby jak najwięcej z praktyki wnosić do nauczania teoretycznego. To także dobra inspiracja dla nas, osób zajmujących się biznesem na co dzień, ponieważ dzięki tej platformie będziemy mogli poznać opinie młodych ludzi o ich oczekiwaniach.” – Dodaje Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych Żabka Polska.

https://azir.edu.pl/wyklad/azir-to-partnerstwo-laczace-swiaty-nauki-i-praktykow/

Innowacyjna, cyfrowa forma Akademii Zarządzania i Rozwoju gwarantuje możliwość korzystania z jej zasobów wszystkim osobom z dostępem do Internetu, niezależnie od miejsca zamieszkania czy szkoły, do której uczęszczają. Patronat medialny nad AZiR objęły: dziennik Polska The Times, Agencja Informacyjna oraz portale: naszemiasto.pl, naszahistoria.pl, raportCSR.pl, podlasie24.pl.

Portal Informacyjny /DEC/ 30.09.2020