Wiadomości

Happy Days w Hebe z promocją do -40% na wybrane marki! A z kuponem CCC marki L’Oréal i Maybelline aż -50%!

W dniach 5-18 grudnia br. w Hebe będzie trwała promocja do -40% na produkty marek: L’Oréal, Maybelline, Garnier, Mixa i NYX. Natomiast z kuponem Hebe otrzymanym podczas zakupów w CCC promocja na produkty L’Oréal i Maybelline zostaje pogłębiona do -50%!

 

Dystrybucja kuponów będzie miała miejsce w dniach 6-15 grudnia. Kupony można zrealizować do 18 grudnia włącznie. Akcja obowiązuje zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i na hebe.pl. Warunkiem skorzystania z promocji na hebe.pl jest wpisanie numeru kuponu w oknie koszyka przed dokonaniem płatności. Kupon można wykorzystać tylko raz.

 

Kupon Hebe nie podlega wymianie na środki finansowe oraz nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w drogeriach Hebe. Rabat -50% naliczany jest od cen standardowych produktów i nie dotyczy zestawów. Regulamin akcji dostępny jest na hebe.pl.

 

Wspólna akcja z CCC jest akcją wzajemną. Klienci Hebe otrzymują w tym czasie kupony rabatowe upoważniające do -15% zniżki na zakupy w CCC. Jeden kod upoważnia do jednorazowej zniżki na zakupy.

 

Kupon rabatowy CCC uprawnia do zakupów w sklepach stacjonarnych CCC z rabatem   -15% produków przecenionych i nieprzecenionych. Rabat nie łączy się z innymi promocjami oraz nie obejmuje produktów Unicef i kart podarunkowych. Kupon również ważny jest w dniach 6-18 grudnia br.

 

 

Serdecznie zapraszamy do CCC, do drogerii Hebe i do skorzystania z oferty na www.hebe.pl

Centrum Informacji, 06.12.2019 r.