Wiadomości

14.000 zł na sklep pierwszej potrzeby

Portal Informacyjny: Od 1 lipca 2024 r. sieć Żabka ma nową propozycję dla osób, które zdecydują się na skorzystanie z oferty franczyzodawcy i mieć własny sklep typu modern convenience. Przedsiębiorcy, którzy otworzą sklep z logo Żabka, w sierpniu i wrześniu 2024 r., otrzymają, jako powitalne wsparcie, dodatkowe środki w wysokości do 14.000 zł, które mogą przeznaczyć na rozwój swojego biznesu. Ponadto Żabka wszystkim nowym franczyzobiorcom gwarantuje w pełni wyposażony i umeblowany sklep, dostęp do szkoleń, nowoczesne technologie i stałe wsparcie.

Co to jest modern convenience?

Żabka zaproponowała i sukcesem wdrożyła w Polsce zupełnie nowy tym sklepu modern convenience. Modern convenience to anglojęzyczny termin odnoszący do współczesnej wygody. Używa się go się w węższym znaczeniu w przypadkach małych sklepów, zazwyczaj położony w dzielnicach mieszkaniowych miast albo w innych dogodnych i często odwiedzanych punktach, handlujący głównie towarami na potrzeby bieżące. Są to przede wszystkim gotowe, konfekcjonowane produkty spożywcze i napoje (mrożonki, konserwy, paczkowane wędliny i sery, lody, alkohole itp.), środki czystości osobistej i gospodarczej, gazety, papierosy, zapałki, baterie itp. Czasami też np. losy na loterie.

Jak modern convenience realizuje Żabka?

Żabka w perfekcyjny sposób rozwinęła tę idee tworząc blisko kupujących sklepy pierwszej potrzeby. W sklepie tej sieci można kupić podstawowe, gatunkowe i markowe produkty żywnościowe oraz wodę, napoje, a nawet alkohol. W ofercie jest bogata paleta smacznych i pozytywnych przekąsek. To jednak nie koniec W Żabce można, kupić prasę, odebrać i nadać paczkę, opłacić rachunki nawet w 30 sekund., wypłacić pieniądze, kupić kartę podarunkową, płacić wygodnie we wszystkich sklepach Żabka kuponami Sodexo i Pluxee, a nawet naprawić telefon z DigitalCare czy naprawić lub wyczyść buty, przeprowadzić telekonsultację z lekarzem ogólnym lub wybranym specjalistą, skorzystać z szerokiego wyboru gier i zdrapek Lotto.

Jak Żabka pozwala zdobyć 14.000 zł?

Żabka, od lat, skutecznie wspiera przedsiębiorczość Polaków i daje możliwość prowadzenia stabilnego biznesu, zapewniając atrakcyjne warunki współpracy. Każdy, kto zdecyduje się na rozpoczęcie biznesu z Żabką i otworzy sklep w okresie od 1 sierpnia do 30 września 2024 r., otrzyma łącznie do 14.000 zł w ciągu 12 miesięcy od otwarcia sklepu. Kwota ta stanowić będzie bonus do przychodu franczyzobiorcy wynoszący w pierwszym miesiącu działalności 3.000 zł, a w kolejnych 11 miesiącach 1.000 zł, co miesiąc dodawane do przychodu.

Jaki pakiet powitalny ma Żabka?

Żabka, jako jeden z liderów rynku franczyzowego w Polsce, zawsze stara się zapewniać atrakcyjne warunki współpracy swoim partnerom biznesowym.” – Twierdzi Przemysław Kijewski – Dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska. – „Dlatego też Żabka wprowadza specjalny pakiet powitalny, który ma na celu wspomóc przedsiębiorców w pierwszych miesiącach działalności. Spółka uważa, że takie wsparcie pozwoli jej franczyzobiorcom skupić się na rozwijaniu swoich sklepów i świadczeniu najwyższej jakości usług dla klientów.” – Wyjaśnia Przemysław Kijewski – Dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska.

Na co można przeznaczyć pakiet powitalny?

Wsparcie powitalne to dla przedsiębiorcy, otwierającego sklep Żabka, fundament na start i okazja do inwestycji w dodatkowe zasoby, które pomogą mu jeszcze lepiej prowadzić działalność. Może się to przełożyć na wyższą jakość świadczonych usług i większą konkurencyjność na lokalnym rynku. Każdy franczyzobiorca Żabka może rozdysponować otrzymane fundusze na dowolny cel, na przykład na rozwój biznesu. Otrzymane środki można przeznaczyć m.in. na wsparcie księgowe, na zakup pakietu ogłoszeń, który ułatwi rekrutację pracowników, tak kluczowych w prowadzeniu sklepu. To także budżet, z którego można zorganizować spotkanie integracyjne, budujące lepsze relacje ze swoim zespołem. Środki te mogą też sfinansować kursy językowe, studia lub naukę nowych umiejętności, co pomoże w dalszym rozwoju zawodowym.

Żabka to najlepsza szkoła przedsiębiorczości

„Dla wielu osób franczyza Żabki to najlepsza szkoła przedsiębiorczości, spełnienie marzeń o prowadzeniu własnego biznesu oraz szansa na rozwój osobisty i zawodowy.” – Uważa Grzegorz Sikora – franczyzobiorca Żabki z Rzeszowa i członek Rady Franczyzobiorców. – „Wierzę, że oferowane aktualnie przez sieć Żabka środki pomogą wielu przedsiębiorcom, szczególnie z mniejszych miejscowości, w poprowadzeniu sklepu.”– Ocenia Grzegorz Sikora – franczyzobiorca Żabki z Rzeszowa i członek Rady Franczyzobiorców.

Na czym polega Żabka „Polisa na Biznes”?

Przystępujący do sieci przedsiębiorcy otrzymują w pełni wyposażony i zatowarowany lokal, a miejsce przyszłego sklepu jest wybierane na podstawie analiz wielu czynników. Co ważne, sieć oferuje franczyzobiorcom unikatowe na rynku zbiorowe ubezpieczenie „Polisa na Biznes”, które na zasadach określonych z zakładem ubezpieczeń chroni ich od różnych nieprzewidzianych sytuacji mogących pojawić się podczas prowadzenia własnego biznesu i zapewnia stabilność finansową w momencie zakończenia współpracy. Od początku współpracy franczyzobiorcy korzystają z merytorycznego, serwisowego i technologicznego wsparcia. Otrzymują również obszerny pakiet szkoleniowy, który przygotowuje ich do prowadzenia sklepu i dostosowany jest do indywidualnych potrzeb.

Ile możliwość zarobić franczyzobiorca sieci Żabka?

Start nowej oferty franczyzowej zbiega się z rozpoczęciem kampanii informacyjno-wizerunkowej, w której wezmą udział przedsiębiorcy współpracujący z siecią. Kampania skupiona będzie na licznych benefitach i przewagach konkurencyjnych Żabki, a tych jest niemało. Franczyza Żabki umożliwia bowiem wejście w biznes od relatywnie niewielkiej kwoty, bo wystarczy już około5000 zł. Co więcej, według danych za okres styczeń-maj 2024 r., ponad 86 proc. franczyzobiorców sieci Żabka osiąga przychód w wysokości co najmniej 27.000 zł w skali miesiąca. W Warszawie ponad 88 proc franczyzobiorców osiągnęło 30.000 zł lub więcej przychodu miesięcznie w okresie od stycznia do maja 2024 r. Więcej o franczyzie z Żabką można znaleźć na stronie: www.zabka.pl/franczyza

Co to jest Grupa Żabka?

Grupa Żabka powstała na początku 2021 roku. Celem Grupy jest tworzenie i łączenie wygodnych i odpowiedzialnych rozwiązań w obszarze convenience, które ułatwiają klientom codzienne życie. Grupa Żabka składa się z trzech podstawowych jednostek biznesowych: Żabka Polska, Żabka Future i Żabka International, które są wspierane przez Przywództwo Strategiczne, definiujące strategię i rozwój Grupy, strategię personalną i finansową oraz odpowiadające za synergię procesów w ramach Grupy.

Co to jest Żabka Polska?

Żabka Polska koncentruje się na działalności detalicznej i odpowiada głównie za operacyjne i handlowe aspekty działalności Grupy, w tym zarządzanie i rozwój nowoczesnej sieci placówek stacjonarnych typu modern convenience oraz ogólnopolskiej sieci logistycznej Grupy.

Co to jest Żabka Future?

Żabka Future odpowiada za przyśpieszenie tworzenia cyfrowego ekosystemu convenience z synergiami pomiędzy jego częściami oraz zapewnienie optymalnej technologii do wielokierunkowego rozwoju Grupy.

Co to jest Żabka International?

Żabka International odpowiada za realizację ekspansji zagranicznej Grupy.

Co to jest Maczfit?

W skład Grupy Żabka wchodzą także Maczfit, który jest liderem rynku cateringu dietetycznego w Polsce oraz Dietly.pl, wiodącej platformy e-commerce w tym segmencie.

Czy Żabka działa na zasadach ESG?

Działania w obszarze odpowiedzialności Grupa Żabka rozwija w sposób strategiczny, integrując czynniki środowiskowe, społeczne i z obszaru ładu korporacyjnego (z ang. ESG) ze strategią biznesową. (Environmental, Social, Corporate Governance). ESG obejmuje kwestie związane z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym. To wszystko razem stanowi kryterium oceny zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw. W ramach strategii odpowiedzialności Grupa Żabka podjęła się zobowiązań m.in. w zakresie dobrego żywienia, usług ułatwiających zrównoważone życie, rozwoju przedsiębiorczości, wzmacniającej kultury organizacyjnej, ładu korporacyjnego oraz cyrkularności i dekarbonizacji. Link do Raportu Odpowiedzialności za rok 2023: https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/#raport-ESG

Dziękujemy, że przeczytanie naszego artykułu. Zapraszamy do lektury innych publikacji.

Portal Informacyjny, info, /art/ ilustracja: pixabay 8.07.2024